i já se tedy přidám k #7linkscz

Né že bych rozesílal kolovací zprávy či podobné blobosti ale ani že jsem blogger s větším počtem čtenářů ale proč bych si taky nemohl toto sepsat.

7linksCZ je česká podoba světové „výzvy“ 7links, kterou na webu Problogger.com objevila Eliška Hutníková. Je to jednoduché – pokud máte blog, sdílejte 7 odkazů podle následujícího klíče:

1. Váš první článek: ThinkPad prý od IBM :-( , z roku 2006 je asi první článek který je na mém blogu po pár testech ale i tak se mi to nezdá že bych byl zak dloho bez blogu ale je to tam, článek který jsem pasl i tak trošku zklamán z toho to IBM vyrobilo ale i tak si zatím stále stojím.
2. Článek, jehož psaní jste si užívali nejvíce: Ill mio cammino per GiGi D’Agostino n°1, z roku 2007, opravdu je to článek který jsem si užíval všemi smysly, psal jsem ho totiž přímo na svém HTC Universal již v Italii tuším a opravdu byla to série článků na které vzpomínám i dodnes.
3. Článek, který vzbudil větší diskuzi: Čas SSD Disků opět přichází, diskuze na linuxových serverech celkem dobrý k vyřešení původní otázky jak to tedy bude :-)
4. Článek z jiného blogu, jehož byste chtěli být autorem: Zlatá záře Costa Brava od autorů (Daniel a Petr) opravdu nádherný článek spíše i celý blog který jim i tak trochu závidím a rozhodně bych ho chtěl taky jednou psát.
5. Váš nejpřínosnější příspěvek: Návod na vytvoření zvonění v iPhone, menší tutoriál za který mi děkovalo celkem mnoho lidí a to jsem to ani nečekal :-)
6. Článek, na jehož titulek jste pyšní: jednoznačně 101% Zákaznické péče, článek o jednom mém hovoru na infolince telco operátora a má pomoc zákazníkovi naprosto mimo mé kompetence povinnosti a možnosti.
7. Článek, který by si mělo přečíst více lidí: Non fumare si prego a i za tímto článkem si stále stojím, možná ho ještě přepíšu do dnešní aktuální verze.

Send to Kindle

2 Replies to “i já se tedy přidám k #7linkscz”

  1. Ahoj Ondro, přemýšlel jsi někdy, že bys udělal něco se svým stylem psaní? Tvoje věty nedávají příliš smyslu; tečky, čárky a mezery jsou umístěny zcela náhodně a velká/malá písmena ti taky asi nic neříkají

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *