Poslední dojmy z Google plus

Google Plus
Jako Platformu mám Google plus rád ale, ten obsah. Asi jako většina prvních uživatelů jsem si tam dal lidi co mám I na twitteru a jsem s nimi spokojen a sleduji je. Nevím čím to je ale ty samí lidé na Google plus pro mě sdílí totálně nezajímavý, nekreativní, a prostě sračky. Třeba by to šlo vyřešit tagama jako to je u blogů ale to G+ nemá a hashtagy se tam zatím moc nepoužívají :-(
Již tam mám vytvořen kruh opravdu zajímavých (většinou stránky zájmových skupin) bohužel moc často nepostují abych toho mohl číst/koukat se více. Tam bych zase uvítal upozornění na update jako to má Facebook s Close Friends to mi naprosto vyhovuje.

Google Plus Events
Zajímavá novinka. Provedení dobré ale koncept jsme již viděli u Windows Live Spaces respektive Space pojat jako událost, byla to také první věc co Microsoft zrušil.
Mnozí si stěžují na to že když je někdo pozve mají to automaticky v kalendáři, to se mě nestalo naopak já jsem si stěžoval na to že když mi přijde poznámka do mailu že v ní rovnou nemohu zkontrolovat obsah mého kalendáře tak jak to je když mě někdo pozve z kalendáře či pošle .cal pozvánku.

Send to Kindle

Leave a Reply